OSRAM pirmās legālās LED rezerves spuldzes - pieejamas H1, H4, H7 un W5W

NIGHT BREAKER LED

Piešķir dzīvei vairāk gaismas

Spoža revolūcija tehnoloģiju un dizaina jomā: OSRAM pirmās ceļu satiksmē apstiprinātās LED lukturu spuldzes1 ir inovāciju līderis. Saskaņā ar Vācijas Ceļu satiksmes licencēšanas noteikumiem (StVZO) NIGHT BREAKER LED sērija ir apstiprināta uzstādīšanai halogēna lukturos. OSRAM ir līderis automobiļu apgaismojuma jomā, sadarbībā ar TÜV-Süd izstrādāja NIGHT BREAKER LED no nulles un pārbaudīja tās veiktspēju. Ar NIGHT BREAKER LED, ko Vācijas Federālā autotransporta pārvalde (KBA) ir apstiprinājusi plašam lukturu un transportlīdzekļu tipu klāstam, arī jūs tagad varat izbaudīt modernākās apgaismojuma tehnoloģijas izcilo veiktspēju savā automašīnā. Pilnīgi jauna braukšanas pieredze gan dienā, gan naktī. Atklājiet uzlaboto, optimizēto un pārveidoto NIGHT BREAKER LED H7 GEN 2. Tagad tie ir vēl labāk saderīgi ar transportlīdzekļiem, ar uzlabotu optisko dizainu un augstāku gaismas intensitāti. Pilnīgi jauna braukšanas pieredze dienu un nakti.

NIGHT BREAKER H7-LED GEN 2

Viegli pārslēgties no halogēna uz LED gaismu

LED tehnoloģija ikvienam

Iegūstiet labāku redzamību, vienlaikus samazinot visu pārējo satiksmes dalībnieku apžilbināšanu. Šīs jaudīgās LED spuldzes ar balto gaismas krāsu, kas līdzinās dienas gaismai, nodrošina līdz pat 230 % vairāk gaismas2 uz ceļa. Turklāt tas jūsu transportlīdzekļa dizainu paceļ jaunā līmenī! Salīdzinot ar standrta halogēna spuldzlem, NIGHT BREAKER LED ir paaugstina izturība pret vibrācijām un līdz pat 5x ilgāku kalpošanas laiku, tādējādi nodrošinot jums lielāku braukšanas prieku. Kvalitāte, ko jūs sagaidāt no OSRAM. Modernizējiet savus halogēna lukturus likumīgi, vienkārši un ekonomiski izdevīgi ar modernāko LED tehnoloģiju jau tagad!

Pārskats par valstīm Kā veikt uzlabojumus - soli pa solim

NIGHT BREAKER LED un TRUCKSTAR LED saderības saraksts

Zemāk minētais saraksts pašlaik ir spēkā Latvijā un vairākās citās valstīs. Valstu pārskats

Attiecas tikai uz attiecīgajām valstīm, kurās ir apstiprinājums vai uz kurām attiecas līdzvērtīgs apstiprinājums, un uz transportlīdzekļu modeļiem un gaismas funkcijām, kas pašlaik ir norādītas atbilstības sarakstā.

Lejupielādējiet saderības sarakstu automašīnām, kemperiem un speciāliem transportlīdzekļiem

Lejupielādēt motociklu saderības sarakstu

Lejupielādējiet kravas automašīnu saderības sarakstu

 • Product reference - Pasūtījuma numurs
 • Manufacturer - Ražotājs
 • Model (Variant/Type) - Versija/Tips
 • Year of manufacture - Izgatavošanas gads
 • Headlight approval number - Priekšējo lukturu apstiprinājuma Nr.
 • Low beam - Tuvā gaisma
 • High beam - Tālā gaisma
 • Position light - Gabarīt gaismas
 • Lamp type - Spuldzes tips
 • Canbus - Canbus
 • Adapter/CAP - Adapteris/Aizsargvāciņš
 • Installation Difficulty - Uzstādīšanas sarežģītības līmenis
 • Easy/Medium/Demanding - Viegli/Vidēji/Prasīgs

Apraksts par grūtības pakāpi:

 • Viegli: uzstādīšanu var viegli veikt ikviens.
 • Vidēji: Uzstādīšanu var viegli veikt ikviens, kam ir nelielas tehniskās iemaņas.
 • Prasīgs: Uzstādīšana prasa vairāk laika un prasmju. Noteiktos apstākļos var būt nepieciešama neliela tehniska transportlīdzekļa modifikācija. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar OSRAM klientu apkalpošanas dienestu.

Ātrās saites uz visiem produktiem

Jūsu automašīna vai valsts, kurā jūsu automašīna ir reģistrēta, nav iekļauta sarakstā?

Mēs nepārtraukti strādājam pie paplašinājumiem. Sekojiet līdzi un uzziniet jaunākās ziņas mūsu sociālo mediju kanālos!
Facebook Instagram YouTube

Kas jādara, lai būtu legāli!

Soļi pirms iegādāties spuldzes

Priekšējā luktura apstiprinājuma numurs priekšējā luktura iekšpusē.

Priekšējā luktura apstiprinājuma numurs priekšējā luktura iekšpusē.

Pirmais solis

Pārbaudiet transportlīdzekļa modeli un priekšējo lukturu apstiprinājuma numuru

Dodieties uz saderības sarakstu un pārbaudiet, vai jūsu transportlīdzeklis ir iekļauts sarakstā. Salīdziniet sarakstā norādīto priekšējo lukturu apstiprinājuma numuru ar sava automobiļa priekšējo lukturu numuru. Tas sākas ar "E" un vienu vai diviem cipariem aplī un turpinās ar 4 vai 5 ciparu secību. Transportlīdzekļu sarakstā varat arī uzzināt, vai pie uzstādīšanas ir nepieciešami LEDriving ADAPTER un/vai LEDriving CANBUS. Uzmanību: OSRAM NIGHT BREAKER LED spuldzes ir atļauts uzstādīt tikai kopā ar oriģinālajiem OSRAM papildus piederumiem - LEDriving ADAPTER un LEDriving SMART CANBUS (ja nepieciešams).

Solis pēc spuldžu iegādes

OSRAM "TRUST" marķējums uz iepakojuma

Drukāt dokumentus

Solis 2

Atrodiet un izdrukājiet juridiskos dokumentus

H1-LED/H4-LED/H7-LED
Skenējiet QR kodu uz OSRAM Trust uzlīmes uz NIGHT BREAKER LED iepakojuma vai ievadiet 7 ciparu kodu OSRAM Trust lietotnē. Pēc pārbaudes pabeigšanas jūs saņemsiet lejupielādes saiti ar vispārējā tipa apstiprinājuma dokumentu. Izdrukājiet to un vadājiet to vienmēr līdzi pēc LED spuldžu uzstādīšanas.

W5W-LED
Lejupielādēt vispārīgo tipa apstiprinājuma dokumentu šeit. Izdrukājiet to un ņemiet to vienmēr līdzi pēc LED lampu uzstādīšanas.

W5W-LED Visi transportlīdzekļu modeļi (2825DWNB)
Skenējiet QR kodu uz OSRAM Trust uzlīmes uz NIGHT BREAKER LED iepakojuma vai ievadiet 7 ciparu kodu OSRAM Trust lietotnē. Pēc pārbaudes pabeigšanas jūs saņemsiet lejupielādes saiti ar vispārējā tipa apstiprinājuma dokumentu. Izdrukājiet to un ņemiet to vienmēr līdzi pēc LED spuldžu uzstādīšanas.

Halogēna ārā, LED iekšā - lūk, kā tas darbojas.

Lūdzu, pārbaudiet šeit, lai uzzinātu, vai NIGHT BREAKER LED spuldzes ir apstiprinātas jūsu valstij un transportlīdzeklim un vai uzstādīšanai būs nepieciešams arī LEDriving ADAPTER un/vai LEDriving SMART CANBUS vienības. Pirms uzstādīšanas iepazīstieties ar lietotāja rokasgrāmatu:

Lejupielādējiet H1-LED (PDF)

Lejupielādējiet H4-LED (PDF)

Lejupielādējiet H7-LED (PDF)

Lielākajā daļā automobiļu jūs varat viegli uzstādīt spuldzes paši, izmantojot tikai nelielas speciālās zināšanas. Mūsu videoklipos parādīts, kā soli pa solim veikt uzstādīšanu.

Uzstādīšanas video - NIGHT BREAKER H7-LED priekš VW Polo
Uzstādīšanas video - NIGHT BREAKER H7-LED priekš BMW 2 series
Uzstādīšanas video - NIGHT BREAKER H7-LED priekš VW Golf 7

Vietējā autoservisā jums piedāvās visaptverošu pasākumu kopumu, kas ļauj jums profesionāli uzstādīt spuldzes.

Mēs jums nodrošinām - līdz 5 gadu OSRAM garantiju

Visām NIGHT BREAKER LED spuldzēm ir 4 gadu OSRAM garantija, sākot no iegādes dienas. NIGHT BREAKER LED spuldzēm, kas iegādātas un uzstādītas specializētajos servisos, tiek piešķirts vēl viens papildu gads, kas kopā veido 5 gadus ilgu OSRAM garantiju. Uzziniet vairāk par NIGHT BREAKER LED garantijas procesu.

Vēl kādi jautājumi?
Mūsu BUJ palīdzēs jums uz tiem atbildēt:

 • OSRAM ir pirmā legālā LED aispuldze1
 • Līdz 230% spilgtākas2
 • Līdz pat 5 reizēm ilgāks kalpošanas laiks3

1 Apstiprināts LED gaismas avots - attiecas tikai uz attiecīgajām valstīm, kurās ir apstiprinājums vai uz kurām attiecas līdzvērtīgs apstiprinājums, un uz transportlīdzekļu modeļiem un gaismas funkcijām, kas pašlaik uzskaitītas savietojamības sarakstā. Sīkāku informāciju sk. www.osram.com/nb-led.
2 Salīdzinājumā ar ECE R112 minimālajām prasībām, kamēr apžilbinājums ir mazāks par maksimāli pieļaujamajām vērtībām līdz pat 40 % (H1-LED) vai 50 % (H4-LED/H7-LED).
3 Salīdzinot ar tradicionālajām halogēnspuldzēm.

Lai pārliecinātos, ka esat iegādājies oriģinālu OSRAM LED izstrādājumu, OSRAM saviem klientiem piedāvā tā saukto "Trust Program". Tā ļauj identificēt viltojumus. Sīkāku informāciju var atrast šeit: OSRAM Trust Program

OSRAM NIGHT BREAKER LED dizainu raksturo tā unikālā divu funkciju apvienojums - "siltuma izkliede" un "optimāls reflektora dizains". Optiku papildina kompakts spuldzes izmērs, kas nodrošina optimālu uzstādīšanas precizitāti priekšējā lukturī.

Turklāt spuldzes ir izturīgas pret triecieniem kā arī vibrāciju, ko rada nelīdzena ceļa virsma.

Kvalitāte un veiktspēja padara katru OSRAM produktu par OSRAM oriģinālu. Diemžēl produktu viltojumi ir kļuvuši tik izplatīti, ka ir grūti vizuāli atšķirt oriģinālu no viltojuma.

Tāpēc OSRAM ražošanas procesā ir integrējusi drošības funkcijas, kas ļauj autentificēt spuldzes tiešsaistē divos vienkāršos soļos.

OSRAM visām NIGHT BREAKER LED spuldzēm piedāvā 4 gadu garantiju. Ja NIGHT BREAKER LED spuldzes iegādājas un uzstāda specializētā autoservisā, var saņemt vienu papildu garantijas gadu. Vairāk informācijas šeit.

Katram transportlīdzekļa modelim likumīgā NIGHT BREAKER LED apstiprināšana ir ļoti sarežģīts process. Tāpēc šobrīd nav iespējams sniegt konkrētu laika aplēsi, taču ceram uz jūsu sapratni. OSRAM nepārtraukti strādā pie tālākas attīstības.

Katram transportlīdzekļa modelim likumīgā NIGHT BREAKER LED apstiprināšana ir ļoti sarežģīts process. Tāpēc šobrīd nav iespējams sniegt nekādu paziņojumu par konkrētu laika aplēsi, tomēr ceram uz jūsu sapratni. OSRAM nepārtraukti strādā pie turpmākās attīstības. Aktuālo valstu un transportlīdzekļu sarakstu vienmēr varat atrast šeit.

Apstiprināšana citās Eiropas valstīs ir atkarīga no attiecīgās valsts juridiskās situācijas un no tā, cik lielā mērā tās akceptē apstiprināšanu. OSRAM šajā sakarā nevar sniegt vispārēji saistošus paziņojumus. Aktuālo apstiprināto valstu sarakstu varat apskatīt šeit.

Iepakojumā iekļautā uzlīme jāuzlīmē transportlīdzekļa dzinēja nodalījumā (zem dzinēja pārsega) vai uz priekšējo lukturu aizmugurējās daļas. Uzlīmes uzlīmēšana nav obligāta.

Uzlīme ir jāuzlīmē transportlīdzekļa dzinēja nodalījumā, un tas neietekmē apstiprinājumu. Ja esat pazaudējis uzlīmi, lūdzu, sazinieties ar OSRAM klientu apkalpošanas dienestu.

Transportlīdzekļiem, kurus OSRAM ir deklarējis kā oficiāli apstiprinātus, pilns gaismas sadalījums ir pārbaudīts saskaņā ar ECE R112. Transportlīdzekļiem, kas nav apstiprināti saskaņā ar OSRAM, uzstādīšana un lietošana ceļu satiksmē izraisīs satiksmes atļaujas anulēšanu un apdrošināšanas polises zaudēšanu.

Nē, tās valsts tiesību akti, kurā transportlīdzeklis ir reģistrēts, ir spēkā arī ārzemēs. Tas nozīmē, ka pret transportlīdzekli nevar iebilst valstī, kurā tas nav reģistrēts. Izņēmums ir valstis, kurās ir kreisās puses kustība (piemēram, Lielbritānija). Šeit autovadītājam ir jāpārslēdzas atpakaļ uz halogēna spuldzēm pat tad, ja transportlīdzeklis ir reģistrēts izcelsmes valstī.

OSRAM neparedz, ka tehniskās apskates stacijām vai policijai būs kādi jautājumi. Šādā gadījumā OSRAM klientu dienests piedāvā atbalstu.

Priekšējā luktura apstiprinājuma numuru var atrast tieši uz luktura - uz priekšējā stikla vai uz korpusa uzlīmes. Attēlu paraugus var atrast šeit. Lai saņemtu apstiprinājumu, ir obligāti jābūt atbilstošam apstiprinājuma numuram.

Lielākajā daļā gadījumu ir apstiprinātas tikai tuvās gaismas. Dažos gadījumos tiek apstiprinātas arī tālās gaismas. Lūdzu, pārbaudiet saderības sarakstu, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Jā, mēs kā ražotājs iesakām veikt starmešu regulēšanu servisā pēc spuldžu uzstādīšanas.

Ja rodas jautājumi, lūdzu, skatiet uzstādīšanas rokasgrāmatu un mūsu pamācības. Ja jums joprojām ir nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar OSRAM klientu apkalpošanas dienestu . Var būt nepieciešami uzstādīšanas piederumi.

Adapteris, Canbus un vāciņi ir nepieciešami, lai uzstādītu un izmantotu spuldzes atsevišķi dažādās automašīnās. Lūdzu, ņemiet vērā: tikai oriģinālie OSRAM piederumi saistībā ar NIGHT BREAKER LED spuldzēm ir apstiprināti likumīgai uz koplietošanas ceļiem.

OSRAM saviem klientiem piedāvā transportlīdzekļu sarakstu pa valstīm ar detalizētu pārskatu par attiecīgajiem transportlīdzekļu modeļiem, testētajiem lukturiem un tiem nepieciešamajiem uzstādīšanas piederumiem.

Canbus varianti attiecas uz dažādiem transportlīdzekļu tipiem.

OSRAM piedāvātos uzstādīšanas piederumus kopā ar LED spuldzēm un priekšējiem lukturiem ir pārbaudījušas oficiālās testu-labaratoriju iestādes, un ir izmantojami tikai un vienīgi ceļa apstiprinājuma saņemšanai.

OSRAM ir veikusi un izturējusi nepieciešamos elektromagnētiskās saderības testus saskaņā ar ECE R10.

Nē, OSRAM izstrādātajā LEDriving SMART CANBUS ir iebūvēta arī elektronika.

Jā, šādos gadījumos, lai nodrošinātu vislabāko veiktspēju, lukturis ir pareizi pagriezts.

Piezīme par lietošanu::
Priekšējo lukturu atkausēšanas darbība un atkausēšana var mainīties, pārslēdzoties no halogēna lampām uz LED spuldzēm.

1 Apstiprināts LED gaismas avots - attiecas tikai uz attiecīgajām valstīm, kurās ir apstiprinājums vai uz kurām attiecas līdzvērtīgs apstiprinājums, un uz transportlīdzekļu modeļiem un gaismas funkcijām, kas pašlaik ir uzskaitītas saderības sarakstā. Sīkāku informāciju skatīt šeit.
2 Salīdzinājumā ar ECE R112 minimālajām prasībām, kamēr apžilbinājums ir mazāks par maksimāli pieļaujamajām vērtībām līdz pat 40 % (H1-LED) vai 50 % (H4-LED/H7-LED).
3 Salīdzinot ar tradicionālajām halogēnspuldzēm.
4 Apmeklējiet osram.com/am-guarantee, lai uzzinātu precīzus nosacījumus.
5 Ja ir norādījumi par piederumu - LEDriving ADAPTER un LEDriving SMART CANBUS - lietošanu, tikai OSRAM NIGHT BREAKER LED spuldžu kombinācija un oriģinālajiem OSRAM piederumiem ir piemērojams apstiprinājums.
6 Atkarībā no transportlīdzekļa konfigurācijas ir nepieciešams uzstādīt Canbus slodzes rezistoru kļūdas ziņojuma gadījumā.
7 "Īpašas nozīmes autotransporta līdzekļu kemperi un citas klases / virsbūves tipi", kas ir saņēmuši attiecīgu atļauju un kuru lukturi ir apstiprināti ar atbilstošu lukturu apstiprinājuma numuru, arī ir apstiprināti. Kategorija ir apstiprināta Adria, Bürstner, Pössl, Carthargo, Dethleffs, Hymer, Knaus, LMC, Carado, Laika, Eura Mobil, Frankia un daudziem citiem kritērijiem atbilstošiem modeļiem.
8 Uzstādiet priekšējo lukturu aizsargvāciņu saskaņā ar ražotāja instrukcijām
9 Līdz ražošanas beigām
10 Nav piemērots transportlīdzekļiem ar 6V/24V borta spriegumu