Pirmieji OSRAM gatvėse skirti naudoti LED pakaitiniai žibintai H1, H4, H7 ir W5W

Novatoriška galvą apsukanti naujovė

NIGHT BREAKER LED

Įkvėpkite gyvybės šviesai

Ryški technologijų ir dizaino revoliucija: pirmasis OSRAM LED žibintas1, patvirtintas naudoti keliuose – inovacijų lyderis. NIGHT BREAKER LED lempos teisiškai patvirtintos kaip modernios priekinių žibintų lemputės, skirtos montuoti halogeniniuose žibintuose pagal Vokietijos kelių eismo taisyklių (StVZO) reikalavimus. Automobilių apšvietimo sistemų lyderis OSRAM sukūrė visiškai naują NIGHT BREAKER LED žibintą, kurį išbandė bendradarbiaudamas su TÜV-Süd. Vokietijos federalinė automobilių transporto tarnyba (KBA) patvirtino, kad NIGHT BREAKER LED tinka įvairiems priekiniams žibintams ir transporto priemonių rūšims, todėl dabar ir jūs savo automobilyje galite naudotis aukščiausio lygio apšvietimo technologijomis. Visiškai nauja vairavimo patirtis dieną ir naktį. Atraskite patobulintą, optimizuotą ir pertvarkytą "NIGHT BREAKER LED H7 GEN 2". Dabar jos dar geriau suderinamos su transporto priemonėmis, patobulintas optinis dizainas ir didesnis šviesos intensyvumas. Visiškai nauja vairavimo patirtis dieną ir naktį.

NIGHT BREAKER H7-LED GEN 2

Lengvai pereikite nuo halogeninių žibintų prie LED

LED technologija visiems

Geresnis matomumas ir vaizdas bei mažesnis kitų eismo dalyvių akinimas. Šis galingas LED žibintas, pasižymintis į dienos šviesą panašia šalta spalvų temperatūra, suteikia iki 230 % daugiau ryškumo važiuojant gatvėmis2. Be to, jūsų transporto priemonės dizainas pakeliamas į visiškai naują lygmenį! Palyginti su įprastais halogeniniais žibintais, NIGHT BREAKER LED taip pat pasižymi didesniu atsparumu vibracijai ir iki 5 kartų ilgesniu tarnavimo laiku, todėl tikrai galėsite mėgautis vairavimo malonumu. Kokybė, kurios tikimasi iš OSRAM. Pakeiskite halogeninius žibintus lengvai, ekonomiškai ir teisėtai į moderniausią LED technologiją jau dabar!

Apžvalga pagal šalį Kaip naujinti – nuosekli instrukcija

NIGHT BREAKER LED ir TRUCKSTAR LED suderinamumo sąrašas

Toliau pateiktas sąrašas šiuo metu galioja Lietuvoje ir keliose kitose šalyse. Apžvalga pagal šalį

Taikoma tik atitinkamose šalyse, kuriose yra patvirtinta arba kurioms taikomas lygiavertis patvirtinimas, ir transporto priemonių modeliams bei žibintų funkcijoms, išvardytoms naujausiame suderinamumo sąraše.

Atsisiųskite visą automobilių, kemperių ir specialių transporto priemonių sąrašą

Atsisiųskite visą motociklų sąrašą

Atsisiųskite sunkvežimių suderinamumo sąrašą

 • Product reference - Užsakymo numeris
 • Manufacturer - Gamintojas
 • Model (Variant/Type) - Modelis / tipas
 • Year of manufacture - Gamybos metai
 • Headlight approval number - Priekinių žibintų patvirtinimo Nr.
 • Low beam - Artimųjų šviesų žibintai
 • High beam - Tolimųjų šviesų žibintai
 • Position light - Padėties lemputė
 • Lamp type - Žibinto tipas
 • Canbus - Canbus
 • Adapter/CAP - Adapteris/Gaubtas
 • Installation Difficulty - Įrengimo sudėtingumo lygis
 • Easy/Medium/Demanding - Nesudėtingas/Vidutinio sudėtingumo/Sudėtingas

Sudėtingumo lygių paaiškinimas:

 • Nesudėtingas: įrengti gali bet kuris asmuo.
 • Vidutinio sudėtingumo: įrengti gali bet kuris asmuo, turintis tam tikrų techninių įgūdžių.
 • Sudėtingas: įrengimui reikia daugiau laiko ir įgūdžių. Tam tikromis aplinkybėmis gali prireikti nedidelių techninių transporto priemonės pakeitimų. Jei turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į OSRAM klientų aptarnavimo skyrių.

Greitos nuorodos į visus produktus

Pirmasis OSRAM patvirtintas LED modifikuojamas priekinis žibintas

NIGHT BREAKER LED

Žr. daugiau. Reaguokite greičiau.

Ilgesnis tarnavimo laikas. Retesnis lankymasis servise.

Patikima garantija, kuria galima pasikliauti.

Jūsų automobilio arba šalies, kurioje jis registruotas, nėra sąraše?

Sąrašą nuolat plečiame. Sekite mus ir pirmieji sužinokite naujienas mūsų socialinės žiniasklaidos kanaluose!
Facebook Instagram YouTube

Teisėtas naudojimas keliuose:

Prieš įsigyjant žibintą

Žibinto patvirtinimo numeris žibinto vidinėje pusėje

Žibinto patvirtinimo numeris žibinto vidinėje pusėje

1 etapas

Patikrinkite transporto priemonės rūšį ir priekinio žibinto patvirtinimo numerį

Eikite į suderinamumo sąrašą ir pažiūrėkite, ar jūsų transporto priemonė yra nurodyta sąraše. Palyginkite sąraše nurodytą žibintų patvirtinimo numerį su jūsų automobilio žibintų numeriu. Jis prasideda raide „E“ ir vienu arba dviem skaitmenimis apskritime, po kurių eina 4 arba 5 skaitmenys. Transporto priemonių sąraše taip pat galite sužinoti, ar montavimui reikia LEDriving ADAPTERIO ir (arba) dviejų LEDriving CANBUS. Dėmesio: OSRAM NIGHT BREAKER LED žibintus leidžiama derinti tik su oficialiais OSRAM reikmenimis – LEDriving ADAPTERIU ir LEDriving SMART CANBUS (jei reikia).

Įsigijus žibintą

OSRAM „Trust“ ženklas ant pakuotės

Spausdinti dokumentus

2 etapas

Spustelėkite ir atsispausdinkite teisinius dokumentus

H1-LED/H4-LED/H7-LED
Nuskaitykite QR kodą, esantį OSRAM „Trust“ lipduke ant NIGHT BREAKER LED pakuotės, arba įveskite 7 skaitmenų kodą „OSRAM Trust“ programėlėje. Peržiūrėję gausite atsisiuntimo nuorodą su bendruoju tipo patvirtinimo dokumentu. Atsispausdinkite šį dokumentą ir, įrengę LED žibintus, visada turėkite su savimi.

W5W-LED
Atsisiųskite bendrą patvirtinimo dokumentą čia. Atsispausdinkite juos ir visada vadovaukitės jais įdėję LED lemputes.

W5W-LED Visi transporto priemonių modeliai (2825DWNB)
Nuskaitykite QR kodą, esantį ant "OSRAM Trust" lipduko ant "NIGHT BREAKER LED" pakuotės, arba įveskite 7 skaitmenų kodą " OSRAM Trust" programėlėje. Atlikę patikrą, gausite atsisiuntimo nuorodą su bendruoju tipo patvirtinimo dokumentu. Atsispausdinkite jį ir visada turėkite su savimi, kai LED lempos bus sumontuotos.

Mes jumis pasirūpinsime – OSRAM garantija iki 5 metų

Visiems NIGHT BREAKER LED žibintams suteikiama 4 metų OSRAM garantija nuo įsigijimo dienos. NIGHT BREAKER LED žibintams, įsigytiems ir įrengtiems profesionaliuose servisuose, suteikiama papildoma vienerių metų garantija, todėl OSRAM iš viso teikia 5 metų garantiją. Sužinokite daugiau apie NIGHT BREAKER LED garantijos teikimo tvarką

Vietoj halogeninių įrengiami LED žibintai – štai kaip tai veikia

Čia galite patikrinti, ar NIGHT BREAKER LED žibintai yra patvirtinti naudoti jūsų šalyje bei transporto priemonėje ir ar jiems įrengti taip pat reikės LEDriving ADAPTERIO ir (arba) dviejų LEDriving SMART CANBUS įtaisų. Prieš montuodami perskaitykite naudojimo instrukciją:

Atsisiųsti H1-LED (PDF)

Atsisiųsti H4-LED (PDF)

Atsisiųsti H7-LED (PDF)

Žibintus daugelyje automobilių galite nesunkiai sumontuoti patys, tereikia šiek tiek žinių. Mūsų vaizdo įrašuose pateiktos nuoseklios montavimo instrukcijos.

Montavimo instrukcijų vaizdo įrašas – NIGHT BREAKER H7-LED, skirtas VW Polo
Montavimo instrukcijų vaizdo įrašas – NIGHT BREAKER H7-LED, skirtas 2 serijos BMW
Montavimo instrukcijų vaizdo įrašas – NIGHT BREAKER H7-LED, skirtas VW Golf 7

Servise jums bus pasiūlytas visapusės priežiūros paslaugų paketas ir profesionaliai sumontuoti žibintai.

Turite dar klausimų?
Atsakymus į juos rasite mūsų DUK:

 • OSRAM pirmieji gatvėse skirti naudoti LED pakaitiniai žibintai1
 • Iki 230 % ryškesni2
 • Iki 5 kartų ilgesnis tarnavimo laikas3

1 H4-LED ir H7-LED priekinis žibintas patvirtintas naudoti įvairiose šalyse. Prieš įsigydami, peržiūrėkite šalis, transporto priemones ir sąlygas čia.
2 Palyginti su minimaliais ECE R112 reikalavimais. Akinimas yra mažesnis už didžiausias leistinas vertes iki 40 % (H1-LED) arba 50 % (H4-LED/ H7-LED).
3 Palyginti su tradicinėmis halogeninėmis lempomis.

Kad būtumėte tikri, jog įsigijote originalų OSRAM LED žibintą, OSRAM savo klientams siūlo vadinamąją pasitikėjimo programą. Ji padeda atpažinti klastotes. Daugiau informacijos rasite čia: OSRAM pasitikėjimo programa

OSRAM NIGHT BREAKER LED konstrukcija pasižymi dviejų funkcijų – šilumos išsklaidymo ir optimalios reflektoriaus konstrukcijos – unikalumu. Optiką papildo kompaktiškas žibinto dydis, užtikrinantis optimalų montavimo tikslumą priekiniame žibinte.

Be to, žibintai yra atsparūs vibracijai, atsirandančiai, pavyzdžiui, dėl nelygios kelio dangos.

Dėl savo kokybės ir efektyvumo kiekvienas OSRAM gaminys yra originalus. Deja, gaminių padirbimas pasiekė tokį lygį, kad vizualiai sunku atskirti originalą nuo klastotės.

Todėl OSRAM į gamybos procesą integravo apsaugos priemones, kurios leidžia dviem paprastais veiksmais internetu patikrinti, ar žibintai yra originalūs.

OSRAM visiems NIGHT BREAKER LED žibintams suteikia 4 metų garantiją. Dar vieneri papildomi garantijos metai gali būti suteikti, jei NIGHT BREAKER LED žibintai įsigyjami ir montuojami profesionaliuose servisuose. Daugiau informacijos rasite čia.

Legalių NIGHT BREAKER LED žibintų patvirtinimas kiekvienam transporto priemonės modeliui yra labai sudėtingas procesas. Todėl šiuo metu negalime nurodyti konkretaus laiko ir tikimės jūsų supratimo. OSRAM nuolat tobulina savo gaminius.

Naujausią šalių ir transporto priemonių sąrašą galite peržiūrėti čia.

Legalių NIGHT BREAKER LED žibintų patvirtinimas kiekvienam transporto priemonės modeliui yra labai sudėtingas procesas. Todėl šiuo metu negalime nurodyti konkretaus laiko ir tikimės jūsų supratimo. OSRAM nuolat tobulina savo gaminius. Naujausią šalių ir transporto priemonių sąrašą visada galite rasti čia.

Patvirtinimas kitose Europos šalyse priklauso nuo atitinkamos šalies teisinės situacijos ir nuo to, kokiu mastu jos pripažįsta patvirtinimą. OSRAM šiuo atžvilgiu negali pateikti jokio bendrai galiojančio pareiškimo. Naujausią patvirtintų šalių sąrašą žiūrėti čia.

Pakuotėje esantį lipduką reikia užklijuoti variklio skyriuje arba priekinio žibinto galinėje dalyje. Klijuoti lipduko neprivaloma.

OSRAM oficialiai patvirtintose transporto priemonėse visas šviesos pasiskirstymas buvo patikrintas pagal ECE R112. Jei transporto priemonėse, kurios nėra deklaruotos kaip patvirtintos OSRAM, bus sumontuoti žibintai ir važinėjama keliais, bus panaikintas leidimas eksploatuoti ir nustos galioti draudimas.

Ne, užsienyje taip pat galioja šalies, kurioje registruota transporto priemonė, įstatymai. Tai reiškia, kad į transporto priemonę negali būti žiūrima nepalankiai šalyje, kurioje ji neregistruota. Išimtis yra šalys, kuriose eismas vyksta kairiąja kelio puse (pvz., D. Britanija). Šiuo atveju vairuotojas privalo vėl naudoti halogeninius žibintus, net jei transporto priemonė registruota kilmės šalyje.

OSRAM nemano, kad techninės apžiūros įstaigos ar policija pateiks kokių nors klausimų. Jei taip nutiktų, OSRAM klientų aptarnavimo skyrius pasiūlys savo pagalbą.

Priekinių žibintų patvirtinimo numerį galima rasti ant pačių priekinių žibintų – ant priekinio stiklo arba ant korpuso lipduko. Paveikslėlių pavyzdžių galite rasti čia. Norint gauti patvirtinimą, privaloma nurodyti atitinkamą patvirtinimo numerį.

Dažniausiai patvirtinami tik artimųjų šviesų žibintai. Kai kuriais atvejais patvirtinami ir tolimųjų šviesų žibintai. Išsamesnę informaciją žr. suderinamumo sąraše.

Taip, mes, kaip gamintojas, rekomenduojame sumontuotus priekinius žibintus sureguliuoti servise.

Kilus klausimų, žr. būtų montavimo instrukciją ir mūsų mokomąją medžiagą. Jei vis dar reikia pagalbos, kreipkitės į OSRAM klientų aptarnavimo skyrių. Gali prireikti montavimo reikmenų.

Norint įrengti ir naudoti žibintus atskirai skirtinguose automobiliuose, reikia adapterio, Canbus ir gaubtų. Atkreipkite dėmesį: važinėjant gatvėmis, NIGHT BREAKER LED žibintus galima naudoti tik su originaliais OSRAM reikmenimis.

OSRAM savo klientams siūlo kiekvienos šalies transporto priemonių sąrašą su išsamia atitinkamų transporto priemonių modelių, išbandytų priekinių žibintų ir jiems reikalingų montavimo reikmenų apžvalga.

Canbus modeliai skirti skirtingoms transporto priemonių rūšims.

Taip, nes priešingu atveju patvirtinimas važinėti keliais nebus suteiktas.

OSRAM siūlomus montavimo reikmenis kartu su LED ir priekiniais žibintais išbandė oficialios testavimo įstaigos, ir jie turi būti naudojami tik siekiant gauti patvirtinimą važinėti keliais.

OSRAM sėkmingai atliko būtinus elektromagnetinio suderinamumo bandymus pagal ECE R10.

Ne, OSRAM sukurtas LEDriving SMART CANBUS taip pat turi įmontuotą elektroniką.

Pastaba dėl naudojimo:
perėjus nuo halogeninių prie LED žibintų, gali pasikeisti priekinių žibintų atitirpimo ir atitirpinimo procesas.

1 Patvirtintas LED šviesos šaltinis – taikoma tik atitinkamose šalyse, kuriose yra patvirtinta arba kurioms taikomas lygiavertis patvirtinimas, ir transporto priemonių modeliams bei žibintų funkcijoms, išvardytoms naujausiame suderinamumo sąraše. Daugiau informacijos rasite čia.
2 Palyginti su minimaliais ECE R112 reikalavimais. Akinimas yra mažesnis už didžiausias leistinas vertes iki 40 % (H1-LED) arba 50 % (H4-LED/ H7-LED).
3 Palyginti su tradicinėmis halogeninėmis lempomis.
4 Apsilankykite svetainėje osram.com/am-guarantee, kad sužinotumėte tikslias sąlygas.
5 Ten, kur nurodyta naudoti priedus - LEDriving ADAPTER, LEDriving SMART CANBUS ir LEDriving CAP, patvirtinimas taikomas tik OSRAM NIGHT BREAKER LED lempų ir oficialių OSRAM priedų deriniui.
6 Priklausomai nuo transporto priemonės konfigūracijos, reikia įrengti Canbus apkrovos rezistorių klaidos pranešimo atveju.
7 „Specialiosios paskirties motorinės transporto priemonės kemperis ir kitų klasių ir (arba) tipų kėbulai“, kuriems išduotas laipsniškas leidimas ir kurių žibintai patvirtinti atitinkamu žibintų patvirtinimo numeriu, taip pat yra patvirtinti. Patvirtinimas taikomas Adria, Bürstner, Pössl, Carthargo, Dethleffs, Hymer, Knaus, LMC, Carado, Laika, Eura Mobil, Frankia ir daugelio kitų gamintojų kemperiams, atitinkantiems nustatytus kriterijus.
8 Sumontuokite priekinių žibintų gaubtą pagal gamintojo instrukciją
9 Iki gamybos pabaigos