OSRAM pirmoji gatvėms skirta LED pakaitinė lempa sunkvežimiams

TRUCKSTAR LED

Idealiai tinka sunkvežimių vairuotojams, automobilių parkų valdytojams ir ekspeditoriams

OSRAM pristato revoliucinį gatvėms skirtą LED priekinį žibintą1 sunkvežimiams. Su TRUCKSTAR H7-LED dabar galite mėgautis galinga LED šviesa kiekvieną profesionalią darbo dieną. Vadovaujantis Vokietijos Kelių eismo taisyklių (StVZO) reikalavimais, TRUCKSTAR H7-LED buvo patvirtintos kaip legalios modifikuotos lempos, skirtos montuoti į halogeninius priekinius žibintus. Patvirtinti įvairiems priekiniams žibintams ir transporto priemonių tipams, TRUCKSTAR LED leidžia patobulinti vairavimo patirtį naudojant pažangiausias apšvietimo technologijas. Išlaisvinkite puikų veikimą dieną ir naktį ir patirkite visiškai naują vairavimo pojūtį.

Atnaujinkite savo halogeninį priekinį žibintą dabar

Naudojant moderniausią LED technologiją

Įsitikinkite, kad 24 V transporto priemonėms skirtas naujasis keliuose patvirtintas TRUCKSTAR H7 LED žibintas. Idealiai tinka sunkvežimių vairuotojams, automobilių parkų valdytojams ir ekspeditoriams, taip pat įvairioms "sunkiosioms" reikmėms. Šios LED pakaitinės lempos, suderinamos su H7 baze, skleidžia modernią, ryškią baltą 6000 kelvinų šviesą, pasižyminčią iki 230 % didesniu ryškumu2. Šios keičiamosios lempos sunaudoja 75 % mažiau energijos nei standartinės lempos ir yra specialiai sukurtos, atsparios vibracijai, skirtos 24 V ir "heavy-duty" diapazonui, todėl jų tarnavimo laikas yra iki 5 kartų ilgesnis3. Pasitikėkite revoliucinėmis OSRAM lemputėmis savo transporto priemonei, kurioms suteikiama speciali garantija visoms TRUCKSTAR LED modifikuojamoms lemputėms4.

Suderinamumo su TRUCKSTAR LED sąrašas

Toliau pateiktas sąrašas šiuo metu galioja Lietuvoje ir keliose kitose šalyse. Apžvalga pagal šalį

Taikoma tik atitinkamose šalyse, kuriose yra patvirtinta arba kurioms taikomas lygiavertis patvirtinimas, ir transporto priemonių modeliams bei žibintų funkcijoms, išvardytoms naujausiame suderinamumo sąraše.

Atsisiųskite sunkvežimių suderinamumo sąrašą

Teisėtas naudojimas keliuose:

Prieš įsigyjant žibintą

Žibinto patvirtinimo numeris žibinto vidinėje pusėje

Žibinto patvirtinimo numeris žibinto vidinėje pusėje

1 etapas

Patikrinkite transporto priemonės rūšį ir priekinio žibinto patvirtinimo numerį

Eikite į suderinamumo sąrašą ir pažiūrėkite, ar jūsų transporto priemonė yra nurodyta sąraše. Palyginkite sąraše nurodytą žibintų patvirtinimo numerį su jūsų automobilio žibintų numeriu. Jis prasideda raide „E“ ir vienu arba dviem skaitmenimis apskritime, po kurių eina 4 arba 5 skaitmenys. Transporto priemonių sąraše taip pat galite sužinoti, ar montavimui reikia LEDriving ADAPTERIO ir (arba) dviejų LEDriving CANBUS. Dėmesio: OSRAM TRUCKSTAR LED žibintus leidžiama derinti tik su oficialiais OSRAM reikmenimis – LEDriving ADAPTERIU ir LEDriving SMART CANBUS (jei reikia).

Įsigijus žibintą

OSRAM „Trust“ ženklas ant pakuotės

Spausdinti dokumentus

2 etapas

Spustelėkite ir atsispausdinkite teisinius dokumentus

Nuskaitykite QR kodą, esantį OSRAM „Trust“ lipduke ant TRUCKSTAR LED pakuotės, arba įveskite 7 skaitmenų kodą „OSRAM Trust“ programėlėje. Peržiūrėję gausite atsisiuntimo nuorodą su bendruoju tipo patvirtinimo dokumentu. Atsispausdinkite šį dokumentą ir, įrengę LED žibintus, visada turėkite su savimi.

Mes jumis pasirūpinsime – OSRAM garantija iki 5 metų

Visiems TRUCKSTAR LED žibintams suteikiama 4 metų OSRAM garantija nuo įsigijimo dienos. TRUCKSTAR LED žibintams, įsigytiems ir įrengtiems profesionaliuose servisuose, suteikiama papildoma vienerių metų garantija, todėl OSRAM iš viso teikia 5 metų garantiją. Sužinokite daugiau apie TRUCKSTAR LED garantijos teikimo tvarką

Vietoj halogeninių įrengiami LED žibintai – štai kaip tai veikia

Čia galite patikrinti, ar TRUCKSTAR LED žibintai yra patvirtinti naudoti jūsų šalyje bei transporto priemonėje ir ar jiems įrengti taip pat reikės LEDriving ADAPTERIO ir (arba) dviejų LEDriving SMART CANBUS įtaisų. Prieš montuodami perskaitykite naudojimo instrukciją:

Atsisiųsti TRUCKSTAR LED H7 (PDF)

Jūsų sunkvežimio arba šalies, kurioje jis registruotas, nėra sąraše?

Nuolat dirbame su plėtiniais. Sekite naujienas ir sužinokite jas mūsų socialinės žiniasklaidos kanaluose!

Facebook Instagram YouTube

Turite dar klausimų?
Atsakymus į juos rasite mūsų DUK:

  • OSRAM pirmieji gatvėse skirti naudoti LED pakaitiniai žibintai1
  • Iki 230 % ryškesni2
  • Iki 5 kartų ilgesnis tarnavimo laikas3

1 H4-LED ir H7-LED priekinis žibintas patvirtintas naudoti įvairiose šalyse. Prieš įsigydami, peržiūrėkite šalis, transporto priemones ir sąlygas čia.
2 Palyginti su minimaliais ECE R112 reikalavimais. Akinimas yra mažesnis už didžiausias leistinas vertes iki 40 % (H1-LED) arba 50 % (H4-LED/ H7-LED).
3 Palyginti su tradicinėmis halogeninėmis lempomis.

Kad būtumėte tikri, jog įsigijote originalų OSRAM LED žibintą, OSRAM savo klientams siūlo vadinamąją pasitikėjimo programą. Ji padeda atpažinti klastotes. Daugiau informacijos rasite čia: OSRAM pasitikėjimo programa

OSRAM TRUCKSTAR LED konstrukcija pasižymi dviejų funkcijų – šilumos išsklaidymo ir optimalios reflektoriaus konstrukcijos – unikalumu. Optiką papildo kompaktiškas žibinto dydis, užtikrinantis optimalų montavimo tikslumą priekiniame žibinte.

Be to, žibintai yra atsparūs vibracijai, atsirandančiai, pavyzdžiui, dėl nelygios kelio dangos.

Dėl savo kokybės ir efektyvumo kiekvienas OSRAM gaminys yra originalus. Deja, gaminių padirbimas pasiekė tokį lygį, kad vizualiai sunku atskirti originalą nuo klastotės.

Todėl OSRAM į gamybos procesą integravo apsaugos priemones, kurios leidžia dviem paprastais veiksmais internetu patikrinti, ar žibintai yra originalūs.

OSRAM visiems TRUCKSTAR LED žibintams suteikia 4 metų garantiją. Dar vieneri papildomi garantijos metai gali būti suteikti, jei TRUCKSTAR LED žibintai įsigyjami ir montuojami profesionaliuose servisuose. Daugiau informacijos rasite čia.

Legalių TRUCKSTAR LED žibintų patvirtinimas kiekvienam transporto priemonės modeliui yra labai sudėtingas procesas. Todėl šiuo metu negalime nurodyti konkretaus laiko ir tikimės jūsų supratimo. OSRAM nuolat tobulina savo gaminius.

Naujausią šalių ir transporto priemonių sąrašą galite peržiūrėti čia.

Legalių TRUCKSTAR LED žibintų patvirtinimas kiekvienam transporto priemonės modeliui yra labai sudėtingas procesas. Todėl šiuo metu negalime nurodyti konkretaus laiko ir tikimės jūsų supratimo. OSRAM nuolat tobulina savo gaminius. Naujausią šalių ir transporto priemonių sąrašą visada galite rasti čia.

Patvirtinimas kitose Europos šalyse priklauso nuo atitinkamos šalies teisinės situacijos ir nuo to, kokiu mastu jos pripažįsta patvirtinimą. OSRAM šiuo atžvilgiu negali pateikti jokio bendrai galiojančio pareiškimo. Naujausią patvirtintų šalių sąrašą žiūrėti čia.

Pakuotėje esantį lipduką reikia užklijuoti variklio skyriuje arba priekinio žibinto galinėje dalyje. Klijuoti lipduko neprivaloma.

OSRAM oficialiai patvirtintose transporto priemonėse visas šviesos pasiskirstymas buvo patikrintas pagal ECE R112. Jei transporto priemonėse, kurios nėra deklaruotos kaip patvirtintos OSRAM, bus sumontuoti žibintai ir važinėjama keliais, bus panaikintas leidimas eksploatuoti ir nustos galioti draudimas.

Ne, užsienyje taip pat galioja šalies, kurioje registruota transporto priemonė, įstatymai. Tai reiškia, kad į transporto priemonę negali būti žiūrima nepalankiai šalyje, kurioje ji neregistruota. Išimtis yra šalys, kuriose eismas vyksta kairiąja kelio puse (pvz., D. Britanija). Šiuo atveju vairuotojas privalo vėl naudoti halogeninius žibintus, net jei transporto priemonė registruota kilmės šalyje.

OSRAM nemano, kad techninės apžiūros įstaigos ar policija pateiks kokių nors klausimų. Jei taip nutiktų, OSRAM klientų aptarnavimo skyrius pasiūlys savo pagalbą.

Priekinių žibintų patvirtinimo numerį galima rasti ant pačių priekinių žibintų – ant priekinio stiklo arba ant korpuso lipduko. Paveikslėlių pavyzdžių galite rasti čia. Norint gauti patvirtinimą, privaloma nurodyti atitinkamą patvirtinimo numerį.

Dažniausiai patvirtinami tik artimųjų šviesų žibintai. Kai kuriais atvejais patvirtinami ir tolimųjų šviesų žibintai. Išsamesnę informaciją žr. suderinamumo sąraše.

Taip, mes, kaip gamintojas, rekomenduojame sumontuotus priekinius žibintus sureguliuoti servise.

Kilus klausimų, žr. būtų montavimo instrukciją ir mūsų mokomąją medžiagą. Jei vis dar reikia pagalbos, kreipkitės į OSRAM klientų aptarnavimo skyrių. Gali prireikti montavimo reikmenų.

Norint įrengti ir naudoti žibintus atskirai skirtinguose automobiliuose, reikia adapterio, Canbus ir gaubtų. Atkreipkite dėmesį: važinėjant gatvėmis, TRUCKSTAR LED žibintus galima naudoti tik su originaliais OSRAM reikmenimis.

OSRAM savo klientams siūlo kiekvienos šalies transporto priemonių sąrašą su išsamia atitinkamų transporto priemonių modelių, išbandytų priekinių žibintų ir jiems reikalingų montavimo reikmenų apžvalga.

Canbus modeliai skirti skirtingoms transporto priemonių rūšims.

Taip, nes priešingu atveju patvirtinimas važinėti keliais nebus suteiktas.

OSRAM siūlomus montavimo reikmenis kartu su LED ir priekiniais žibintais išbandė oficialios testavimo įstaigos, ir jie turi būti naudojami tik siekiant gauti patvirtinimą važinėti keliais.

OSRAM sėkmingai atliko būtinus elektromagnetinio suderinamumo bandymus pagal ECE R10.

Ne, OSRAM sukurtas LEDriving SMART CANBUS taip pat turi įmontuotą elektroniką.

Pastaba dėl naudojimo:
perėjus nuo halogeninių prie LED žibintų, gali pasikeisti priekinių žibintų atitirpimo ir atitirpinimo procesas.

1 Patvirtintas LED šviesos šaltinis – taikoma tik atitinkamose šalyse, kuriose yra patvirtinta arba kurioms taikomas lygiavertis patvirtinimas, ir transporto priemonių modeliams bei žibintų funkcijoms, išvardytoms naujausiame suderinamumo sąraše. Daugiau informacijos rasite čia.
2 Palyginti su minimaliais ECE R112 reikalavimais. Akinimas yra mažesnis už didžiausias leistinas vertes iki 40 % (H1-LED) arba 50 % (H4-LED/ H7-LED).
3 Palyginti su tradicinėmis halogeninėmis lempomis.
4 Apsilankykite svetainėje osram.com/am-guarantee, kad sužinotumėte tikslias sąlygas.